Koduleht
  наши работы
 
  контакты
 
UUdised
..läbipaistvate..
..
konstruktsioonide..
..uued tehnoloogiad..
Nimetatud tehnoloogiat kasutatakse tihenditega varustatud profiilide valmistamiseks, kusjuures tihendid on valmistatud nii sünteetilisest kautšukist (EPDM), kui ka silikoonist. Tihendid võivad olla nii paigaldatavad, kui ka koekstrudeeritud. Klaasi sisseliimimist aknaavasse kasutatakse kõikide aknaplokkide korral.
steklo
Klaaspakettide peamiseks kasutuseesmärgiks on soojusjuhtivuse vähendamine, mürakaitse ja vastupidavuse suurendamine. Suudame kõige lühemate tähtaegade jooksul valmistada kvaliteetseid klaaspakette, mis vastavad kõikidele Euroopa Liidu nõuetele ja standarditele. Klaaspaketid valmistatakse vastavalt esitatud mõõtudele ning neid kontrollitakse põhjalikult meie kaasaegsetel seadmetel.
Valmistame erinevat liiki ja erinevate mõõtudega ja paksusega nii ühe-, kui ka mitmekambrilisi klaaspakette. Klaasi kinnitamiseks kasutatakse alumiiniumist distantsliistu. Soojusjuhtivuse vähendamiseks on klaaspaketid täidetud argooniga. Vajadusel on meie spetsialistid valmis väga lühikese tähtaja jooksul külastama klienti ning tegema kõik vajalikud mõõtmised ning andma üksikasjalikke nõuandeid ja soovitusi.

специальное предложение

Tellige 10 ust ning saate tarnimise ja paigaldamise tasuta.

 

 
     
OÜ NIT KLAAS REG.NR.10177679 JÄRVEKÜLA TEE 13 30328 KOHTLA-JÄRVE TEL/FAX 33 76 225 GSM 50 69 340